OBOZY TANECZNE, WAKACJE, FERIE, SYLWESTER, WYJAZDY

DLA DZIECI i MŁODZIEŻY

Oferta wakacyjna

Image
Image
Image
Image

SUMMER CAMP GIŻYCKO!

smiechPrzedstawiamy atrakcje, które odbędą się na naszym tegorocznym wakacyjnym obozie w Giżycku! Atrakcje są wliczane w koszt obozu


Atrakcje dla młodszych uczestników w wieku 7-11 lat!


MECZ BUBBLE FOOTBALL

Zapewniamy Ci ekscytujące rozgrywki piłki nożnej w zupełnie nowym wydaniu! Wskakuj do gigantycznej, dmuchanej kuli i baw się podczas zderzeń z rywalami. Śmiech, emocje i niezapomniana zabawa są gwarantowane!


6 ZMYSŁ

Przyjdź, aby poznać świat wyzwań i doświadczyć, jakie trudności stawia życie przed osobami niepełnosprawnymi. Wspólnie odkryjemy, jak wyostrzyć swoje zmysły i pokonać wszystkie przeszkody!


GOKARTY

Czy czujesz, jak adrenalina rozgrzewa Cię do czerwoności? Przeżyj niezapomnianą gokartową frajdę, pokonując zakręty, wyprzedzając rywali i hamując przed przeszkodami!


Atrakcje dla starszych uczestników w wieku 12-17 lat!


GRA TERENOWA NA ORIENTACJĘ

Czy jesteście gotowi na prawdziwą przygodę? Wcielcie się w rolę tropicieli i odkryjcie tajemnice lasu podczas emocjonującej gry terenowej! Tempo, akcja i adrenalina gwarantują niezapomniane doznania!


 KAJAKI

Odkryj mazurskie krajobrazy, siedząc wygodnie w kajaku i zamaczając wiosło w wodzie. Pod okiem doświadczonych ratowników płyńcie po jeziorach i cieszcie się świeżym powietrzem - przygoda czeka na Was!


STRZELNICA

Poćwiczcie swój wzrok i opanujcie celność! Sprawdźcie, kto z Was jest prawdziwym strzeleckim mistrzem.


CENA PROMOCYJNA OBOZU!
Do końca marca 2490,- grupy Dance Zone 2670,- !